FakertieyTeaM` Clan Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sxe Sorunları

2 posters
YazarMesaj
_The_ *Punisher*_
Admin
Admin
_The_ *Punisher*_

Boğa

Sxe Sorunları Empty
MesajKonu: Sxe Sorunları   Sxe Sorunları Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:17 pm

sXe HATALARI SORUN 1....

Konumuza gelelim eğer oyuna girince sxe injected bir süre sonra hata veriyorsa masa üstüne gelin ve sonra tekrar cs'ye dönün bir şey olmaz..Eğer öyle hata verdiyse ve kurtulmak istiyorsanız.Sxe injected kapatılacak hatası geldiğinde tamama tıklamadan tekrar sxe'ye tıklayın ve tekrar oyuna girin bir sorun olmıcaktır.Kolay gelsin...

sXe HATALARI SORUN 2....

s.a arkdaşlar ılk once kolay gelsın cs'de yenı bır devır acıldı tabiki eski wallhack ve dığerhılelerı koruma programı olan cheating-death cs'yi bıraktı ve yerine sXe-İnjected Çıktı.Çıktığı ılk gunden beri sorun olan bu program service pack hatası verıp ve Vistaya uyumlu olmakla bırlıkte cs ye bır cok sorun getirdi.Ben bu sorunlardan bı kac tanesını kendım denıyerek buldum.

sXe HATALARI SORUN 3....(Sxe Yükleyince Pc Reset Çekiyor İse)

Eger servis pack 2 degılse hıc boşa ugraşmayın.Eger servis pack 2 olupta reset atıyorsa buyrun okuyun.sxe injected programını setuplarken i gree dedıkten sonra Ustte sagda Browse dıye bır bolum var ona tıklayıp "Masa Üstüne" ayarların sXe'yi setuplayın Ve setuplama işi bitince show deatlis diye bir yazı yazmakta ona tıklayın sXe setuplama işlemini sona erdirin.Masa üstüne tıklayıp yenile yapın sXe injected diye bir klasör acılacak onun ıcındekı sXe'yi calıstırın sakın Masaüstünde bulanan sXe'yi calıstırmayın.

sXe HATALARI SORUN 4....

[size=12]Sxe Çalıştırıp Oyuna gırdıgımde Msn'den mail gelınce bırden masa ustu gelıyor Sxe kapanıyor ve cs'den otomatik çıkıyor.

Arkadaşlar bunun 2 yontemi var 1.si ya Msn yı kapatıp gırıceksınız ya da Sxe-injected sitesinden Sxe'nin Surumu olan Fix yamasını ındırıceksınız bu yama 1.0 2.0 olarak degısıyor o sıtesınde surume gore yamasını gosterıyor.

"Fix Sürümleride BAZI BİLGİSAYARLARDA HATA VERİYOR BİLGİNİZ OLSUN"

sXe HATALARI SORUN 5.....

Eğer bilgisayarınız service pack 2 degılse internetten bulup indirin ya da service pack 2 yükleyin oda olmadı service pack yükseltin.

http://www.ottomanchilds.net.tc/
RunBaByRun
Aktif Üye
Aktif Üye
RunBaByRun

Ikizler

Sxe Sorunları Empty
MesajKonu: Geri: Sxe Sorunları   Sxe Sorunları Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 12:43 am

sXe HATALARI SORUN 5.....

Eğer bilgisayarınız service pack 2 degılse internetten bulup indirin ya da service pack 2 yükleyin oda olmadı service pack yükseltin. (Bu İşe yaramıyor Boşa Denemeyin xD) Ben öyle Yaptım Ram ı yaptım
https://www.facebook.com/tLgMert

Sxe Sorunları
1 sayfadaki 1 sayfası